de Mihai Sărmășan
Fotbalistii Clubului Sportiv Gloria 2018 Bistrița-Năsăud, au pierdut astăzi partida disputată pe teren propriu împotriva formației Unirea Slobozia din Liga a 2-a.
Scorul meciului a fost de 3-2 pentru formația ialomițeană, scor stabilit după executarea loviturilor de departajare. La finalul celor 90 de minute, dar și după cele 120 de minute de joc, tabela a rămas neschimbată, scor 0-0.
După acest meci, formația bistrițeană se vede eliminată în play-off-ul competiției, ultima fază înainte de grupe, acolo unde vor juca și cele mai bune 8 formații clasate sezonul trecut în SUPERLIGĂ.
foto credit copertă: Facebook CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud



















